Заява державного підприємства «Українські спеціальні системи»

Продовжуються спроби розповсюдження провокативної та брехливої інформації, пов’язаної зі станом функціонування реєстру е-декларування. Зокрема, інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на Голову НАЗК Наталію Корчак розповсюдило інформацію про нібито причетність державного підприємства «Українські спеціальні системи» (ДП «УСС») до фейкового підпису Руслана Рябошапки.

Це вже не перший раз, коли це видання спотворює та перекручує інформацію, пов’язану із впровадженням системи е-декларування.

Нас безумовно здивувало повідомлення Н.Корчак про створення комісії з представників виключно однієї із зацікавлених сторін і без залучення фахівців Держспецзв’язку та/або інших компетентних державних органів. Так само, як і про участь представників ПРООН, які, за нашою інформацією, участь у комісії не брали.

Нам невідомо про прийняття НАЗК рішення про створення означеної «комісії». Але навіть у повідомленні Наталії Корчак йдеться тільки про наявність у фейковому підписі гіперпосилання на ДП «УСС», яке, власно, може підробити будь-який досвідчений програміст.

Вимагаємо від «Української правди» спростувати спотворену інформацію стосовно ДП «УСС».

Ще раз заявляємо: ДП «УСС» не причетне до фейкового підпису громадянина Р.Рябошапки.

Державне підприємство «Українські спеціальні системи»