photo_2018-11-20_17-24-06

Сьогодні ДП «УСС», Києво-Святошинська РДА та Києво-Святошинська районна рада підписали Меморандум про співпрацю. Захід відбувся в приміщенні Києво-Святошинської РДА за участі керівників органів місцевого самоврядування.

Як зазначається в документі, основним завданням Меморандуму є напрацювання проекту Програми інформатизації на 2019-2023 роки та створення Ситуаційного моніторингового центру Києво-Святошинського району Київської області.

«З 2015-го року уряд впроваджує реформу, яка передбачає створення близько двох тисяч територіальних громад замість 11 тисяч місцевих рад. Ці громади потребують регулярного обміну інформацією. Перебіг гібридної війни на території України диктує потребу в посиленому захисті обміну даними. Наше підприємство надає ці послуги більш ніж 250-ти користувачам, в тому числі і для Києво-Святошинського району. Ми раді поділитися досвідом та долучити своїх найкращих спеціалістів для реалізації мети Меморандуму» – зазначив генеральний директор ДП «Українські спеціальні системи» Микола Сокирко.

photo_2018-11-20_17-24-10

Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова під час виступу підкреслила: «Органи самоврядування рухаються в напрямку децентралізації, тож питання захищеного обміну та конфіденційності персональних даних громадян стають дедалі важливішими. Ми довірили захищення даних ЦНАП та Відділу охорони здоров’я «Українським спеціальним системам», оскільки вбачаємо в цьому підприємстві надійного партнера та раді розширити нашу співпрацю».

Вадим Гедульянов, голова Києво-Святошинської районної ради, наголосив на важливості та актуальності питань, порушених у Меморандумі, враховуючи тотальну інформатизацію, висловив підтримку і подяку за слушну ініціативу. 

Голова РДА відзначила грамотами провідних інженерів ДП "УСС" Андрія Галку та Віталія Глущенка за високий професіоналізм та з нагоди Дня радіо, телебачення та зв'язку. Також гендиректор «УСС» Микола Сокирко вручив голові Києво-Святошинської РДА Мирославі Смірновій почесну грамоту Адміністрації Держспецзв’язку до Дня радіо, телебачення та зв’язку, що традиційно відзначають 16-го листопада.

photo_2018-11-20_17-24-18