УВАГА!

У зв’язку із загостренням військової агресії Російської Федерації, що мало наслідками захоплення суден ВМФ України, обстріл та взяття в полон українських моряків 25 листопада 2018 року, інформаційний простір нашої держави потребує особливо посиленого захисту та відповідальності кожного з користувачів будь-якого виду зв’язку.

ДП «Українські спеціальні системи» закликає своїх користувачів, представників державних органів, посадових осіб та відповідальних за стан інформаційно-телекомунікаційних систем і ресурсів вжити максимально можливих заходів з метою запобігання потенційним загрозам та зовнішнім втручанням.

У разі виявлення ознак кібератаки, стороннього втручання в інформаційні системи та канали зв’язку чи будь-яких ситуацій, що ставлять під загрозу конфіденційність інформації, терміново звертатися до чергового Національної системи конфіденційного зв’язку на цілодобову лінію: (044) 481-49-61.

        В цей складний для нашої держави час ми розраховуємо на взаємодію та гарантуємо виконання своїх обов’язків на найвищому рівні!

З повагою, прес-служба ДП "УСС"