photo_2018-11-16_11-28-56

Шановні колеги! Сердечно вітаю з 16-річчям Державного підприємства «Українські спеціальні системи».

Наше підприємство пройшло великий шлях розвитку. Приємно зазначити, що незважаючи на економічні виклики сьогодення, наш дружній колектив зберіг свій інтелектуальний потенціал, налагодив та підтримує взаємодію з провідними підприємствами України та світу та продовжує тримати високий рівень якості послуг в галузі конфіденційного зв’язку та захисту інформації.

Упевнений, що наша наполегливість, сумлінність та професіоналізм у поєднанні з досвідом і надалі залишатимуться надійним фундаментом розвитку галузі в цілому.

Упродовж цих років наше підприємство залишається провідним на вітчизняному ринку послуг захищеного зв’язку.

Саме Ви, шановні колеги, своєю самовідданою та висококваліфікованою працею забезпечили надійний захист державних інформаційних ресурсів на високопрофесійному рівні. Наше підприємство власним прикладом переконливо доводить, що виняткова самовідданість працівників у виконанні своїх фахових обов'язків, незмінний пошук і застосування нового, передового, поважливе ставлення до клієнтів і партнерів навіть на надскладному українському ринку закономірно перетворюються на високі результати.
Цього дня зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, вагомих досягнень та сімейного благополуччя.