До уваги користувачів!

Зараз по всій Україні активно розповсюджується шкідливе програмне забезпечення, яке використовується вразливість старих версій програми WinRAR. Дана вразливість надає можливість розпакувати файли з архіву в потрібну зловмисникам папку, а не призначену користувачем. Таким чином вони можуть помістити шкідливий код в папку автозавантаження Windows, який буде автоматично виконуватися при кожному завантаженні системи.

Тому прохання дотримуватися простих речей аби максимально унеможливити підхоплення вірусу через електронну пошту та через WinRAR:

1. Ні в якому разі не відкривати та не запускати архіви які будуть надходити на поштовий адрес з невідомих та підозрілих адресатів!
2. Якщо у вас викликає сумнів лист та його вміст, то краще не відкривайте його!
3. Якщо так сталося що ви запустили невідомий файл і вірус все ж потрапив на комп'ютер то негайно відімкніть ПК від локальної мережі та мережі інтернет!
4. Рекомендовано оновити програму WinRAR до більш новішої версії аби унеможливити використання зловмисного ПЗ через дану програму на вашому пристрої!

Дуже просимо серйозно до цього віднестися, так як на сьогодні зловмисні програми дуже шкодять та приносять дуже великі збитки для підприємств, компаній та для простих громадян!

Детальніше: https://cert.gov.ua/news/56