НАДІСЛАТИ

НАДІСЛАТИ

Новини

17.04.2019

ДП “УСС” взяло участь в семінарі «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг»

17 квітня 2019 року генеральний директор ДП «Українські спеціальні системи» Сокирко Микола Степанович, директор фінансовий Мороз Олександр Олександрович та начальник відділу технічного захисту інформації Купрійчук Микола Олександрович взяли участь у семінарі «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг», організаторами якого були Національне агентство України з питань державної служби, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг за участі та сприяння Представництва Фонду Ганса Зейделя в Україні. Семінар проводився на базі Центру надання адміністративних послуг м. Києва. В ньому також взяли участь представники місцевих державних адміністрацій, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і об’єднаних територіальних громад, керівники та адміністратори центрів надання адміністративних послуг.

Представники ДП «УСС» розповіли учасникам семінару про можливості ДП «УСС» та готовність підприємства до надання послуг із захисту інформації та всебічної співпраці в галузі. Також були розглянуті правові та організаційні засади захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах і недоліки та проблемні питання щодо захисту інформаційних ресурсів, що обробляються в інформаційно-телекомунікаційних системах Центрів надання адміністративних послуг та шляхи їх вирішення.