Комплексна система захисту інформації (КСЗІ):

Створення комплексних систем захисту інформації:

Створення комплексних систем захисту інформації (КСЗІ) - один з основних напрямків діяльності Державного підприємства "Українські спеціальні системи". Фахівці нашого підприємства мають відповідну освіту та тривалий досвід роботи в сфері технічного та криптографічного захисту інформації, а також більш ніж 5-ти річний досвід з проектування та створення комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах (ІТС) різної складності, починаючи від автоматизованих систем першого класу та закінчуючи складними, розподіленими системами. Проекти зі створення КСЗІ, у яких брали участь  фахівці нашого підприємства...

Детально

Державне підприємство "Українські спеціальні системи", як організатор державної експертизи:

Державне підприємство "Українські спеціальні системи" внесено до реєстру організаторів державної експертизи у сфері технічного захисту інформації за № 17.

Роботи організуються відповідно до вимог ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг в галузі технічного захисту інформації (Ліцензія АГ № 500774 від 12.09.2011 "Оцінювання захищеності інформації").

Порядок проведення експертизи (визначений Положенням про державну експертизу в сфері технічного захисту інформації, затвердженим наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 16.05.2007 № 93, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.07.2007 за № 820/14087 та НД ТЗІ 2.6-001-11 "Порядок проведення робіт з державної експертизи засобів технічного захисту інформації від несанкціонованого доступу та комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах").

Для проведення експертизи КСЗІ в ІТС або засобу технічного захисту інформації (далі - засіб ТЗІ) Замовник надсилає заяву встановленої форми на ім’я Голови (заступника Голови) Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку) за адресою: 03680, Київ, вул. Солом’янська, 13

 Детально