Створення комплексних систем захисту інформації (КСЗІ):

Створення комплексних систем захисту інформації (КСЗІ) - один з основних напрямків діяльності Державного підприємства "Українські спеціальні системи". Фахівці нашого підприємства мають відповідну освіту та тривалий досвід роботи в сфері технічного та криптографічного захисту інформації, а також більш ніж 5-ти річний досвід з проектування та створення комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах (ІТС) різної складності, починаючи від автоматизованих систем першого класу та закінчуючи складними, розподіленими системами. Проекти зі створення КСЗІ, у яких брали участь  фахівці нашого підприємства, вражають своїм розмахом і важливістю для нашої держави. 

Слід відзначити, що Державне підприємство "Українські спеціальні системи" має усі необхідні дозвільні документи для провадження робіт у галузі криптографічного та технічного захисту інформації, а також дозвіл на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею, що в свою чергу дозволяє надавати послуги зі створення комплексних систем захисту інформації підприємствам, установам, організаціям незалежно від їх форми власності.

Для розрахунку вартості робіт зі створення КСЗІ у Вашій організації нами використовується метод підрахунку за результатами попереднього обстеження (в залежності від складності реалізації проекту зі створення КСЗІ змінюється вартість робіт).

Як результат робіт зі створення КСЗІ, фахівцями нашого підприємства буде реалізовано повний комплекс організаційно-технічних заходів щодо забезпечення захисту інформації, яка обробляється у Вашій ІТС, а також виконується підготовка об'єкта до державної експертизи. Роботи виконуються відповідно до вимог законодавства та в порядку, що передбачений діючими нормативно-правовими актами в області захисту інформації.

Основні етапи робіт, які будуть виконані нашими фахівцями при побудові КСЗИ Вашої організації:

 • Підготовка організаційно-розпорядчої документації.
 • Обстеження інформаційної інфраструктури Замовника.
 • Розробка "Плану захисту інформації".
 • Розробка "Технічного завдання на створення КСЗІ".
 • Розробка "Технічного проекту на створення КСЗІ".
 • Приведення інформаційної інфраструктури Замовника у відповідність із "Технічним проектом на створення КСЗІ".
 • Розробка "Експлуатаційної документації на КСЗІ".
 • Впровадження КСЗІ.
 • Випробування КСЗІ.
 • Проведення державної експертизи КСЗІ та одержання "Атестата відповідності".
 • Підтримка й обслуговування КСЗІ.

При розробці та впровадженні КСЗИ Державнє підприємство "Українські спеціальні системи" пропонує використання як типові підсистеми захисту інформації, розроблені нашими фахівцями при виконанні схожих робіт,  що дозволить зменшити вартість розробки, впровадження та підтримки КСЗІ для Вашої організації, так і підсистем захисту інформації, які будуть розроблені, на стадії технічного проектування КСЗІ, індивідуально для інформаційно-телекомунікаційної системи Вашої організації.