Правила користування модулем "Заява черговому НСКЗ":

  1. Усі поля модуля обов’язкові для заповнення та мають відповідне позначення "*".
  2. У полі "Назва організації" необхідно зазначити повну назву підприємства, установи, організації згідно з установчими документами, на якому виникла та чи інша технічна проблема, та вирішення якої потребує залучення Державного підприємства "Українські спеціальні системи".
  3. У полі "П.І.Б. відповідальної особи" необхідно зазначити прізвище, ім’я та по батькові відповідальної особи - представника підприємства, установи, організації, яка звертається з цією електронною заявою, та з якою можна контактувати з метою вирішення тієї чи іншої технічної проблеми, що виникла.
  4. У полі "Опис несправності" необхідно зазначити детальний опис проблеми (технічної несправності), яка була виявлена на підприємстві, установі, організації та з метою вирішення якої Ви звертаєтесь до Державного підприємства "Українські спеціальні системи".
  5. У полі "Ваш контактний телефон" необхідно зазначити контактний телефон, за яким можна з Вами зв’язатися з метою вирішення проблеми, яка зазначена Вами у полі "Опис несправності". Звертаємо Вашу увагу на те, що обов’язково необхідно вказувати номер телефону з кодом міста або кодом мобільного оператора.
  6. У полі "Фізична адреса" необхідно зазначити адресу, де виявлено ту чи іншу технічну несправність.
  7. У полі "Код перевірки" необхідно зазначити цифровий код відображений над полем.
  8. Після заповнення полів 2-7 форми, необхідно натиснути кнопку "Надіслати черговому". Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі натиснення кнопки "Надіслати черговому", Ви добровільно даєте згоду на обробку Ваших персональних даних (прізвища, ім’я та по батькові), які були Вами зазначені при заповненні форми електронної заяви "Заява черговому НСКЗ".
  9. До розгляду не приймаються електронні заяви, оформлені не у відповідності до наведених вище вимог або містять в тексті заяви ненормативну лексику чи подібну невідповідну інформацію.