Захищений хостинг або захищене розміщення Інтернет-ресурсів:

Хостинг від Державного підприємства "Українські спеціальні системи" (розміщення Інтернет-ресурсу) – розміщення Вашого Інтернет-сайту або Інтернет-порталу на серверних просторах Державного підприємства "Українські спеціальні системи" з підключенням до глобальної мережі Інтернет через Захищений вузол Інтернет-доступу (далі – ЗВІД) Національної системи конфіденційного зв’язку (далі – НСКЗ), що в свою чергу забезпечує високу швидкість завантаження, безперебійність та безпеку роботи Вашого Інтернте-ресурсу.


Серверні платформи функціонують під управлінням операційних систем сімейства Linux, з наявними програмними компонентами Apache 2.х, MySQL, PHP.

 

Переваги хостингу від ДП "Українські спеціальні системи":   

 

  • Надійність.

Система резервного копіювання інформації та використання дублюючих серверів дозволяють у лічені хвилини відновити роботу Вашого сайту при будь-яких аваріях.

 

 

  • Цілодобовий моніторинг.

Наша система моніторингу дозволяє безперервно слідкувати за працездатністю мережевих пристроїв, веб-серверів і операційних систем 24 години 7 днів на тиждень.

 

  • Рішення нестандартних ситуацій.

ДП "Українські спеціальні системи" може провести комплексні роботи з програмної оптимізації Вашого сервера, системи.  

 

 Схематична ілюстрація роботи Веб-кластера USS.

Схема ілюструє загальну структуру Веб-кластера USS, схематично відображено, що всі ролі розподілені між серверами, надійно дублюються та присутній захисний механізм.
З фінансових питань та питань укладення Договору про надання послуг: (044) 481-49-56.

З питань технічної підтримки: (044) 481-49-61.