Спеціальний стільниковий звязок:

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2005 року "Про створення спеціальної мережі стільникового зв’язку Національної системи конфіденційного зв’язку" Державне підприємство "Українські спеціальні системи", як провайдер з надання послуг захищеного мобільного зв’язку у Національної системи конфіденційного зв’язку (НСКЗ), інформує, що на теперішній час існує технічна можливість надання послуг захищеного мобільного зв’язку не тільки керівникам органів державної влади, але і іншим юридичним та фізичним особам.

Абоненти підключаються до НСКЗ, для забезпечення функціонування якої використовуються ресурси мереж операторів мобільного стільникового зв’язку загального користування, з якими Державним підприємством "Українські спеціальні системи" укладено договірні відносини. Послуги надаються в межах України та в міжнародному роумінгу. Варіанти тарифних пакетів, а також можливість використання єдиного терміналу для захищеного мобільного зв’язку та відкритого зв’язку у мережах GSM загального користування мають бути обговорені під час укладання Договорів з надання послуг.

За бажанням користувачів можливе створення виділених груп (корпоративних мереж) для абонентів, які мають потребу у користуванні захищеним мобільним зв’язком (керівники і співробітники державних та недержавних підприємств, фінансових структур, охоронних агентств, тощо).

Для надання послуг захищеного мобільного зв’язку використовуються абонентські мобільні термінали Line Crypt GSM (Enigma), з функцією криптографічного захисту інформації (КЗІ). Це дозволяє здійснювати переговори у захищеному режимі, що виключає можливість перехоплення інформації в каналі зв’язку третіми особами. При використанні пристроїв Line Cript I+ існує можливість організації захищеного зв’язку між абонентським мобільним терміналом та стаціонарним телефоном.

Оплата послуг здійснюється у відповідності до Граничних тарифів на послуги конфіденційного зв’язку, затверджених наказом Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 07.08.2013 №420 "Про затвердження Граничних тарифів на послуги конфіденційного зв’язку". Варіант надання абонентського мобільного терміналу у користування (оренда (насамперед для державних органів), придбання з попередньою оплатою, лізинг, тощо) може бути обговорений під час укладання Договорів з надання послуг.

Договори з надання послуг захищеного мобільного зв’язку можуть бути укладені окремо з кожною юридичною (стосовно одного або групи абонентів), або фізичною особою.

Тарифи на послуги конфіденційного зв’язку (затверджені наказом Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 07.08.2013 №420 "Про затвердження Граничних тарифів на послуги конфіденційного зв’язку").